• Detail firmy

Dušan Vilímec

Základní popis

Nabízíme i elektronické zabezpečovací, protipožární systémy. Vypracuji vám návrh elektronické ostrahy vašeho objektu. Nabízím kamerový systém,kamery, alarmy, telefonní pobočkové ústředny, strukturované kabeláže a provoz pultu centralizované ochrany.

Adresa

bratří Čapků 92/5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68179383

Výrobky, činnosti

Nabízíme i elektronické zabezpečovací,

protipožární systémy. Vypracuji vám návrh elektronické ostrahy vašeho objektu. Nabízím kamerový systém,kamery, alarmy, telefonní pobočkové ústředny...

Kontaktní osoba

Dušan Vilimec - Jednatel

Telefon: +420 585 420 174
Mobil: +420 777 579 579
E-mail: info@vilimec.cz
WWW: www.vilimec.cz
Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

Fire Conn, s.r.o.

Specializujeme se na protipožární ochranu. Nabízíme PCO pro hasičské záchranné vozy a trezor na objektové klíče. Poskytujeme přímé připojení na službu PCO HZS formou komplexní dodávky. V oblasti požární ochrany provádíme posouzení požární bezpečnosti, posouzení požárního rizika, požární dozor a poradenskou činnost. Také nabízíme zabezpečovací technikou formou komplexní dodávky.