• Detail firmy

Dušan Trávníček

Základní popis

Specializujeme se na výrobu zavazadel na motocykly: tankruksaky, sedlové brašny, brašny na motorku, zavazadla na padací rámy, nosiče.

Adresa

Potočná 117/33
795 01 Stará Ves

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12673382
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Motorky a jejich doplňkové vybavení

zavazadla na motorky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 843 799
Mobil: +420 608 429 127
E-mail: lojzo@lojzo.cz
WWW: www.lojzo.cz

Kontaktní osoba

Dušan Trávníček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.