• Detail firmy

Dušan Souček

Základní popis

Výroba interiérů na zakázku. Návrh designu interiéru, realizace návrhu. Děláme celé byty, dětské pokoje, knihovny, koupelny, kuchyně, jídelny, ložnice a komerční prostory.

Adresa

Velizská 755
267 51 Zdice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87161362

Výrobky, činnosti

Návrh designu interiéru

Kontaktní údaje

E-mail: dusan.soucek@email.cz
WWW: www.peopledesign.cz

Kontaktní osoba

Dušan Souček - Majitel

Mobil: +420 605 280 415
Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.