• Detail firmy

Dušan Novák

Základní popis

Provádíme rekonstrukce, opravy a údržby interiérů i exteriérů, bytů, kanceláří, prodejen, výrobních provozů,...Rekonstrukce koupelen, kuchyní, kanceláří, prodejen a provozů. Správu domů, budov a areálů. Veškeré tyto činnosti můžeme zajistit od návrhu

Adresa

Rezlerova 285
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40833607

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukce.

Provádíme rekonstrukce, opravy a údržby interiérů i exteriérů, bytů, kanceláří, prodejen, výrobních provozů,...Rekonstrukce koupelen, kuchyní

Kontaktní údaje

E-mail: n.rekint@email.cz
WWW: www.rekint-rei.com

Kontaktní osoba

Dušan Novák - Majitel

Mobil: +420 777 640 302

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.