• Detail firmy

Dušan Lečbych

Základní popis

Vyrábíme dekorativní samolepky a navrhujeme výzdobu interiérů. Nabízíme návrhy propagačního materiálu pro Vaši firmu a věnujeme se hudebnímu artworku. Připravíme a realizujeme návrhy obalu CD.

Adresa

Podlesí IV 5349
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75463377
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dekorativní samolepky na stěnu, výzdoba interiéru.

Prodáváme dekorativní samolepky na stěnu. Věnujeme se výzdobě interiéru. Nabízíme různé motivy na stěnu do bytů, kanceláří, restaurací i obchodů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 111 525
E-mail: info@ozdobsized.cz
WWW: www.ozdobsized.cz

Kontaktní osoba

Dušan Lečbych - Majitel

Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.