• Detail firmy

Dušan Kvasnica

Základní popis

Provádíme: pokrývačské, klempířské, tesařské práce. Montáže střešních oken Velux, Fakro. Prořezávání a kácení rizikových stromů pomocí horolezecké techniky. Nátěry střech, rozhleden srubových domů a jejich přetmelení srubovým tmelem.

Adresa

Turov 46
562 01 Ústí nad Orlicí

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62048961
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy, rekonstrukce a realizace střech

- v rámci realizace střechy provádíme vazbu, pokládku střešní krytiny, klempířské práce, montujeme střešní okna a další střešní doplňky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 434 600
E-mail: d.kvasnica@centrum.cz
WWW: www.strechy-kvasnica.cz

Kontaktní osoba

Dušan Kvasnica - Majitel

Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Michal KŘIVOHLAVÝ - ZATEPLENÍ FASÁD

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.