• Detail firmy

Dušan Kupec

Základní popis

Provádíme zámečnické práce, výrobu a montáž ocelových konstrukcí hal včetně opláštění, výrobu násypek a skluzů včetně povrchové úpravy. Nabízíme možnost samotných montážních prací.

Adresa

Kojetínská 75
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13430271

Výrobky, činnosti

Zámečnictví.

Provádíme zámečnické práce, výrobu a montáž ocelových konstrukcí hal včetně opláštění, výrobu násypek a skluzů včetně povrchové úpravy.

Kontaktní údaje

Telefon: 581 211 538

Kontaktní osoba

Dušan Kupec

Mobil: +420 603 575 907
Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.