• Detail firmy

Dušan Král

Základní popis

Rekreační objekt s vlastním parkovištěm na klidném místě u lesa s celoroční rekreací s bazénem 4x8 m, zahradou, dětským hřištěm, ohništěm, společenskou místností s chladícím zařízením pro čepování i vlastního piva.

Adresa

Sluneční stráň 312
542 24 Svoboda nad Úpou

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10521933
DIČ:  CZ10521933

Výrobky, činnosti

Rekreační objekt s vlastním parkovištěm na

klidném místě u lesa s celoroční rekreací s bazénem 4x8 m, zahradou, dětským hřištěm, ohništěm, společenskou místností s chladícím zařízením...

Kontaktní osoba

Dušan Král - Majitel

Mobil: +420 723 144 437
E-mail: kral312@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!