• Detail firmy

Dušan Král

Základní popis

Rekreační objekt s vlastním parkovištěm na klidném místě u lesa s celoroční rekreací s bazénem 4x8 m, zahradou, dětským hřištěm, ohništěm, společenskou místností s chladícím zařízením pro čepování i vlastního piva.

Adresa

Sluneční stráň 312
542 24 Svoboda nad Úpou

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10521933
DIČ:  CZ10521933

Výrobky, činnosti

Rekreační objekt s vlastním parkovištěm na

klidném místě u lesa s celoroční rekreací s bazénem 4x8 m, zahradou, dětským hřištěm, ohništěm, společenskou místností s chladícím zařízením...

Kontaktní osoba

Dušan Král - Majitel

Mobil: +420 723 144 437
E-mail: kral312@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.