• Detail firmy

Dušan Bogdan

Základní popis

Provozujeme opravy manipulační techniky, mycích a zametacích strojů. Zajišťujeme servis výtahů. Nabízíme pronájem montážní plošiny MP16.

Adresa

gen. Štefánika
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48826464

Výrobky, činnosti

Provozujeme opravy manipulační techniky

Kontaktní údaje

E-mail: dusan@bogdan.cz
WWW: www.bogdan.cz

Kontaktní osoba

Dušan Bogdan - Jednatel

Mobil: +420 972 735 192
Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.