• Detail firmy

DURANGO electronic s.r.o.

Základní popis

Provádíme osazování a pájení plošných spojů. Realizujeme zakázkovou výrobu elektroniky, výrobu kabelových svazků a propojů. Kontaktujte nás a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Adresa

Božkovská 632/29
301 43 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00669997
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  5000000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Osazování plošných spojů

Osazování plošných spojů je jeden z prostředků montáže elektronických přístrojů. Profesionální specialisté garantují prvotřídní kvalitu provedení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 240 225
E-mail: durango@durango.cz
WWW: www.durango.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Horáček - Majitel

Mobil: +420 777 555 876
Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

TICHÁČEK ELEKTRONIK - Irena Ticháčková

Zajišťujeme výrobu a osazování plošných spojů - jednovrstvé i dvojvrstvé desky plošných spojů s prokovenými a neprokovenými otvory. Používáme tyto základní materiály: FR2, FR3, FR4, CEM1, CEM3. Vyrábíme malé i velké série. Nabízíme elektronické stavebnice - katalog, včetně cen, naleznete na našich webových stránkách. Při větších odběrech poskytujeme množstevní slevy.

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.