• Detail firmy

DUP - družstvo Pelhřimov

Základní popis

Zabýváme se výrobou kažené galanterie a kovových produktů. Nabízíme kufry, aktovky, batohy, tašky, brašny, obaly a pouzdra na nářadí.

Adresa

Řemenovská 1999
393 17 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00028754

Výrobky, činnosti

Kovovýroba sériová

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 353 111
Fax: +420 565 323 648
E-mail: info@dup.cz
WWW: www.dup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Kerouš - Ředitel

Mobil: +420 725 040 203
Další firmy v oboru

LUME Servis - Nářadí na čelní nakladače

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.

Vysekávací a perforovací stroje RING

Nabízíme stroje na dělení materiálu, vysekávací stroje, vodní paprsek, perforovací stroje, obuvnické stroje a materiály, vysekávací desky HYDROMA. Dále nabízíme servis vysekávacích strojů RING, SCHOEN-SANDT, USM.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.