• Detail firmy

DUOLIT, s.r.o.

Základní popis

Jsme autorizovaný zpracovatel materiálu CORIAN a HI-MACS. Vyrábíme atypické pracovní desky, dřezy, koupelnový nábytek, recepční pulty, design umyvadla, barové desky, vybavení ordinací a lékáren

Adresa

náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27911055

Výrobky, činnosti

Vyrábíme atypické pracovní desky, dřezy

Kontaktní údaje

Telefon: 311 662 522
E-mail: petr-cervenka@iol.cz
WWW: www.duolit.cz

Kontaktní osoba

Petr Červenka - Jednatel

Mobil: 777 340 764
Další firmy v oboru

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme schody, schodiště, zábradlí, kuchyňské linky, vestavěné skříně, vestavěné šatní skříně, interiérové masivní dveře, kancelářský nábytek, dřevěné altány, stání pergoly, zakázkový dětský nábytek, dřevěné ploty a vrata, eurookna, eurodveře, nábytek do ložnice a mnoho dalšího.