• Detail firmy

DUEL-R'S, s.r.o.

Základní popis

Montáže a revize hromosvodů. Nabídka stavebních a výškových prací horolezeckou technikou, nátěrů, čištění, oprav a údržby, demolic či rekonstrukcí.

Adresa

Ořechová 1465
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27146961

Výrobky, činnosti

Montáže a revize hromosvodů.

Nabídka stavebních a výškových prací horolezeckou technikou, nátěrů, čištění, oprav a údržby, demolic či rekonstrukcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 682 595
Mobil: +420 608 233 484
Mobil: +420 608 863 670
Fax: +420 315 682 595
E-mail: roman.duchoslav@seznam.cz
WWW: www.duelrs.cz

Kontaktní osoba

Roman Duchoslav - Jednatel

Zdeněk Prejza - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.