• Detail firmy

DUEL-R'S, s.r.o.

Základní popis

Montáže a revize hromosvodů. Nabídka stavebních a výškových prací horolezeckou technikou, nátěrů, čištění, oprav a údržby, demolic či rekonstrukcí.

Adresa

Ořechová 1465
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27146961

Výrobky, činnosti

Montáže a revize hromosvodů.

Nabídka stavebních a výškových prací horolezeckou technikou, nátěrů, čištění, oprav a údržby, demolic či rekonstrukcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 682 595
Mobil: +420 608 863 670
Mobil: +420 608 233 484
Fax: +420 315 682 595
E-mail: roman.duchoslav@seznam.cz
WWW: www.duelrs.cz

Kontaktní osoba

Roman Duchoslav - Jednatel

Zdeněk Prejza - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.