• Detail firmy

Due Diligence s.r.o.

Základní popis

V Due Diligence se nemožné stává skutečností. Při rozhodování o Vaší budoucnosti Vám zajistíme komplexní služby pro eliminaci Vašich starostí.

Adresa

Široká 117/22
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03817059

Výrobky, činnosti

Komplexní analýza

Dostane jasné a konkrétní informace pro Vaše rozhodování. Analýza je jen začátek. Nechte své starosti na nás.

Kontaktní údaje

E-mail: info@dued.cz
WWW: www.dued.cz

Kontaktní osoba

David Pech

Mobil: +420 777 770 738
E-mail: info@dued.cz

Mgr. Lukáš Pech - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.