• Detail firmy

DUDINGER s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme stylový i moderní nábytek z masivního dřeva. Většinu produkce exportujeme do zemí EU. Zajišťujeme i zakázkovou výrobu. Provádíme různé povrchové úpravy nábytku včetně ruční malby. Zabýváme se renovacemi starého originálního nábytku.

Adresa

Pražská 884
289 12 Sadská

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48028711
DIČ:  CZ48028711
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Masivní nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 595 168
Fax: +420 325 595 167
E-mail: dudek@dudinger.cz
WWW: www.dudinger.cz
WWW: www.dudinger.com

Kontaktní osoba

Pavel Dudek

Další firmy v oboru

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.