• Detail firmy

DUCOM spol. s r.o.

Základní popis

Profesionální úklidové služby pro firmy a domácnosti, služby hospodyně. Čištění koberců extrakční i suchou metodou, čištění interiéru a exteriéru vozidel, mytí výloh, oken a světlíků, kartáčové čištění podlah, impregnace a voskování podlah.

Adresa

Sklepní 98
693 01 Starovičky

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25886606
DIČ:  CZ25886606
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  5000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- jednorázové i pravidelné úklidy, mytí oken, výloh a světlíků, čištění koberců a čalouněného nábytku, čištění koženého nábytku, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 415 068
Fax: +420 519 415 068
E-mail: ducom-uklid@seznam.cz
E-mail: kminarikova@email.cz
E-mail: ducom@atlas.cz
WWW: www.ducom.cz

Kontaktní osoba

Bc. Kateřina Minaříková - Jednatel

Mobil: +420 606 746 724

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.