• Detail firmy

Duchware s.r.o.

Základní popis

Dodáváme výpočetní techniku - Zajišťujeme ochranu vašich informací - Poskytujeme servisní podporu - Realizujeme digitální a satelitní řešení

Adresa

Školní 400/2,
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26394189

Výrobky, činnosti

Dodáváme výpočetní techniku - Zajišťujeme

ochranu vašich informací - Poskytujeme servisní podporu - Realizujeme digitální a satelitní řešení

Kontaktní údaje

Telefon: 377 963 882
E-mail: obchod@duchware.cz
WWW: www.duchware.cz

Kontaktní osoba

Jan Duchoslav - Jednatel

Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.