• Detail firmy

DTS interiéry, s.r.o.

Základní popis

Společnost DTS interiéry byla založena jako specialista na kožené sedací soupravy. Postupně jsme nabídku našich služeb rozšířili na kompletní zařízení bytových,komerčních, nemocničních a gastronomických objektů.

Adresa

Zborovská 1204/10
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28181930

Výrobky, činnosti

Prodej interiérového nábytku a kožené soupravy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@dtsinteriery.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dušák - Jednatel

Telefon: +420 257 941 367
Mobil: +420 774 865 053
E-mail: info@dtsinteriery.cz
WWW: www.dtsinteriery.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.