• Detail firmy

DTPRINT, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní servis v oblasti reklamy a grafiky, velkoformátového tisku, UV laminace, reklamních předmětů, billboardů, plakátů, vizitek a další.

Adresa

Litoměřická kotlina 383
411 55 Terezín

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27314871
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízíme servis v oblasti reklamy a grafiky

velkoformátového tisku, UV laminace, reklamních předmětů, billboardů, plakátů, vizitek a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 535 700
Mobil: +420 775 683 330
E-mail: info@dtprint.cz
WWW: www.dtprint.cz

Kontaktní osoba

Jiří Černý - Jednatel

Kateřina Černá - Jednatel

Mobil: +420 775 683 330
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.