• Detail firmy

DTA Group s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kontejnerovou dopravu pro náklady až do 22t. Provádíme zemní, výkopové i bourací práce. Přistavíme kontejnery na odvoz suti a dalších odpadů.

Adresa

Brandýská 178/36
181 00 Praha 8 - Čimice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29039525

Výrobky, činnosti

Kontejnérová doprava.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 117 622
E-mail: info@dtagroup.cz
WWW: www.dtagroup.cz

Kontaktní osoba

David Taliján - Jednatel

Mobil: +420 602 117 622

Jana Talijánová - Jednatel

Další firmy v oboru

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!