• Detail firmy

DT POLY PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme digitální potisk textilu, vyšívání na textil a tvorbu nášivek. Tiskneme a vyšíváme na širokou škálu materiálů.

Adresa

Augustinova 2076
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24285048
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní potisk a nášivky

Realizujeme digitální potisk textilu, vyšívání na textil a tvorbu nášivek. Tiskneme a vyšíváme na širokou škálu materiálů. Spolupracujeme s dodavateli kvalitního reklamního textilu, avšak potiskneme či pošijeme i Vámi dodaný textil. Vše již od 1 ks

Kontaktní osoba

Ing. Tereza Žáková - Jednatel

Mobil: +420 723 761 751
E-mail: tereza.zakova@dtpoly.cz

Ing. David Žák - Jednatel

Mobil: +420 724 005 780
E-mail: david.zak@dtpoly.cz

JUDr. Jaroslav Žák - Jednatel

Další firmy v oboru

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.