• Detail firmy

DT Logistic CZ, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravu vlastními vozy. Nabízíme velkokapacitní sklápěcí návěsy, sklápěcí soupravy a autojeřáby

Adresa

Malá Strana 18
742 83 Zbyslavice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26823985

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravu

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravu vlastními vozy. Nabízíme velkokapacitní sklápěcí návěsy, sklápěcí soupravy a autojeřáby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 403 715
E-mail: info@dtlogistic.com
WWW: www.dtlogistic.com

Kontaktní osoba

Luděk Bárta - Majitel

Mobil: 606 711 777
Další firmy v oboru

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.