• Detail firmy

DSplastic

Základní popis

Výroba jímek, septiků, čistíren odpadních vod, vodoměrných šachet, pískových filtrů, nadzemních nádrží, jímek na dešťovou vodu.

Adresa

Demlova 971/15
674 01 Horka - Domky

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76379991

Výrobky, činnosti

Výroba jímek, septiků, čistíren odpadních vod,

vodoměrných šachet, pískových filtrů, nadzemních nádrží, jímek na dešťovou vodu.

Kontaktní údaje

E-mail: dsplastic@gmail.com
WWW: www.jimkaseptik.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Hruban

Telefon: +420 608 944 190
E-mail: dsplastic@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROCEMM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu kabelových svazků. Vyrábíme plastové výlisky technologií injekčního vstřikování a provádíme dílenské montáže, jako je montáž a kompletace kabelových svazků či kompletace kabelových konektorů apod. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK, s.r.o.

Specialista v oblasti vstřikování plastů, forem a nástrojů. Prodej normalizovaných dílů (formy, nástroje), ocelí, pružin, vstřikovacích lisů, temperačních přístrojů, osvětlení pracovišť, antivibračních podložek a ergonomických rohoží.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.