• Detail firmy

DRYWALL Profi-Plzeň spol. s r.o.

Základní popis

Specializujme se na suchou stavbu, sádrokarton Lafarge, tepelné izolace. Provozujeme malo i velkoobchod. Poradenskou činnost a kalkulaci zajistíme zdarma. Doprava zajištěna. -----------------------------------------------------------------------

Adresa

Koterovská 177
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27965058
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej stavebních materiálů

Prodej stavebních materiálů. Specializujme se na suchou stavbu, sádrokarton Lafarge, tepelné izolace. Provozujeme malo i velkoobchod.

Kontaktní údaje

WWW: www.drywall-plzen.cz

Kontaktní osoba

Libor Málek - Jednatel

Telefon: 377 455 935
Fax: 377 455 936
E-mail: drywallplzen@volny.cz

Roman Duchoň - Jednatel

ROMAN DUCHOŇ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.