• Detail firmy

Družstvo Beach Hill

Základní popis

Provádíme Provádíme úklidové práce v kancelářích, rodinných i činžovních domech a vilách včetně schodišť i vstupů., rodinných i činžovních domech a vilách včetně schodišť i vstupů.

Adresa

Václavské náměstí 835/15
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28468783

Výrobky, činnosti

Úklidové práce v kancelářích

Kontaktní údaje

E-mail: beach.hill@email.cz
WWW: www.beachhill.cz

Kontaktní osoba

Mykhaylo Danylo - Jednatel

Mobil: +420 774 088 887

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.