• Detail firmy

DROM stav, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme provádění zemních, kanalizačních a demoličních prací. Realizujeme demolice domů, staveb a budov, drcení a třídění stavební suti. Provádíme spodní stavby objektů a komunikací, stabilizace zemin, výstavbu inženýrských sítí, terénní úpravy.

Adresa

Pšeník 370/5
639 00 Brno - Štýřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25574051

Výrobky, činnosti

kanalizačních a demoličních prací.

Poskytujeme provádění zemních, kanalizačních a demoličních prací. Realizujeme demolice domů, staveb a budov, drcení a třídění stavební suti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 708 771
E-mail: buchac@upcmail.cz

Kontaktní osoba

p. Buchač - Majitel

Mobil: +420 775 708 771

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.