• Detail firmy

Radek Venclík

Základní popis

Internetový obchod Drogerie Květa nabízí drogerii, každodenní i luxusní kosmetiku, holení pro muže i ženy, dárkové koše

Adresa

Sokolovská 407
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72132540

Výrobky, činnosti

Kosmetika a drogerie

Kontaktní údaje

E-mail: drogerie@plny-kos.cz
WWW: www.plny-kos.cz

Kontaktní osoba

Radek Venclík - Majitel

Telefon: 734 383 683
E-mail: drogerie@plny-kos.cz
Další firmy v oboru

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.