• Detail firmy

DREYER s.r.o.

Základní popis

Zpracování komplexní strategie firmy včetně vytvoření business plánu, plánu cash – flow, ocenění hmotného a nehmotného majetku, vytvoření plánu rozvoje a zhodnocení kvality pracovních sil, nastavení motivačních systémů. Rozvoj a podpora produktů

Adresa

Golčova 1/2
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63996782
DIČ:  CZ63996782

Kontaktní údaje

Telefon: 241 405 357
Fax: 241 404 816
E-mail: dreyer@dreyer.cz
WWW: www.dreyer.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Drahomíra Prokšová - Jednatel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.