• Detail firmy

Dřevosystém spol. s r.o.

Základní popis

Výroba krovů, dřevěných vazníků a přístřešků pro auta. Nabídka zahradních dřevěných staveb. Poptávky po naší činnosti očekáváme z oblastí Kladensko, Slánsko, Rakovnicko, Praha-západ.

Adresa

ul. 5. května 4
273 08 Pchery

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18621244
DIČ:  CZ18621244
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 136 865
Fax: +420 312 587 738
E-mail: drevosystem@volny.cz
WWW: www.drevosystem.cz

Kontaktní osoba

Vladimíra Frömmelová - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.