• Detail firmy

Dřevostavby HOLOUBEK

Základní popis

Výstavba dřevostaveb: - srubové rodinné domky - zahradní domky a chaty - pergoly, altány a garážová stání - ostatní stavebně truhlářské výrobky - doplňky pro stavby (okna, okenice, dveře)

Adresa

Dr.Milady Horákové 13
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66911079
  • Služby
  • Výrobce

Kontaktní údaje

E-mail: tesarstviholoubek@volny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Holoubek Jiří Holoubek - Majitel

Mobil: 775 358 468
E-mail: tesarstviholoubek@volny.cz
WWW: www.drevostabyholoubek.cz
Další firmy v oboru

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.