• Detail firmy

Dřevostavby Biskup, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí zpracování návrhu dřevostavby, výrobu na obráběcím centru a následnou montáž. Realizuje dřevostavby v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu, dokonce v závěru roku 2010 začali stavět nulový dům.

Adresa

Studené 106
254 01 Jílové u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28429303
DIČ:  CZ28429303
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zpracování návrhu dřevostavby, výrobu na obráběcím centru a následnou montáž. Realizuje dřevostavby v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu, atd

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 695 122
Fax: +420 318 695 177
E-mail: info@drevostavbybiskup.cz
WWW: www.drevostavbybiskup.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Biskup - Ředitel

Ing. Jaroslav Jiruška - Jednatel

Pobočky

TESAŘSTVÍ BISKUP s.r.o.
Studené 106
254 01 Studené

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.