• Detail firmy

DŘEVOSLAV, s.r.o.

Základní popis

Prodej a výroba zahradního nábytku, postelí a dřevěných doplňků z masivu, vestavěných skříní. Nabídka dětských domečků, pískovišť a prolézaček pro veřejný i soukromý sektor.

Adresa

Znojemská 254
378 81 Slavonice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28077652

Výrobky, činnosti

Zahradní nábytek pro dospělé i pro děti.

Kontaktní údaje

E-mail: drevoslav@email.cz
WWW: www.drevoslav.cz

Kontaktní osoba

Jan Černý - Jednatel

Mobil: +420 605 540 274
E-mail: drevoslav@email.cz

Petra Černá - Jednatel

Mobil: +420 720 582 591

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.