• Detail firmy

DŘEVOSLAV, s.r.o.

Základní popis

Prodej a výroba zahradního nábytku, postelí a dřevěných doplňků z masivu, vestavěných skříní. Nabídka dětských domečků, pískovišť a prolézaček pro veřejný i soukromý sektor.

Adresa

Znojemská 254
378 81 Slavonice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28077652

Výrobky, činnosti

Zahradní nábytek pro dospělé i pro děti.

Kontaktní údaje

E-mail: drevoslav@email.cz
WWW: www.drevoslav.cz

Kontaktní osoba

Jan Černý - Jednatel

Mobil: +420 605 540 274
E-mail: drevoslav@email.cz

Petra Černá - Jednatel

Mobil: +420 720 582 591
Další firmy v oboru

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.