• Detail firmy

Dřevoprodej Morava, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme palivové dříví, dřevěné pelety, brikety, balené uhlí. Doprava sklápěcím nákladním automobilem s hydraulickou rukou. Výkup a prodej kulatiny.

Adresa

Frýdecká 194
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28648790

Výrobky, činnosti

Palivové dříví, dřevěné pelety, brikety

Kontaktní údaje

Telefon: 773 868 683
WWW: www.drevoprodejmorava.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Polské uhlí, a.s.

Specializujeme se na prodej a nákup černého koksovatelného a energetického uhlí, tříděného uhlí i energetického prachu vyprodukovaného v Polsku. Zajišťujeme prodej certifikovaných pryžových výrobků - kanálové mříže pryžové, bezpečnostní prvky pryžové, gumové obaly, podklady do stájí apod.

AGROPELETY s.r.o.

Produkujeme rostlinné pelety jako alternativní topné palivo pro váš domov. Rostlinné pelety jsou kromě topení vhodné jako krmivo a podestýlka pro koně a domácí zvířata. Celoročně vykupujeme seno a slámu.

Brikety - Štěrba

Specializujeme se na výrobu a prodej dřevěných ekologických briket technologií společnosti RUF. Tato technologie (1 kg briket = 1% popela) zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou dobu hoření. Piliny lisujeme do kvádru o rozměru 150x65x70 mm. Výhodou dřevěných briket je skvělá skladnost a využití pro většinu topenišť. Ceník briket naleznete na našich www stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.