• Detail firmy

Dřevoprodej Kubásek

Základní popis

Zabýváme se prodej dřeva a dřevěných výrobků. Nabízíme vám široký sortiment palubek, plotovek, nábytku, stavebního dřeva, nářadí a dalšího kvalitního zboží. Provozujeme zakázkové truhlářství.

Adresa

Střešovická 599/32
162 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75513871
DIČ:  CZ7912170024
Rok založení:  2004
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Řezivo

Zabýváme se prodejem prken, hranolů, lišt, spárovek, palubek, plotovek atd.

Kontaktní údaje

E-mail: drevoprodej@centrum.cz
WWW: www.drevoprodejkubasek.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kubásek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!