• Detail firmy

Dřevonábytek - Stanislav Švejkar a Zdeněk Jodl

Základní popis

Zakázková výroba pro kuchyně - kuchyňská linka včetně vestavných i ostatních spotřebičů. Vyrobíme na míru vestavné skříně, postele, stoly, kancelářský, interiérový nábytek a bytové doplňky, schody, zábradlí, interiérové i vchodové dveře z masivu.

Adresa

Střížov 9
374 01 Střížov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65965345

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba pro kuchyně

Kontaktní údaje

E-mail: info@drevonabytek.cz
WWW: www.drevonabytek.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Švejkar - Jednatel

Mobil: +420 602 656 730
Další firmy v oboru

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!