• Detail firmy

Dřevoland.cz, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme restaurační,jídelní a zahradní nábytek z dřevěného masivu.Dodáváme sestavy,stoly,lavice,židle a křesla.Pro výrobu používáme kvalitní dubový,smrkový a bukový masiv.Provozujeme e-shop.Doprava po celé ČR zdarma.

Adresa

Dělnická 959
749 01 Vítkov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27837912

Kontaktní údaje

E-mail: web@zahrada-nabytek.cz
WWW: www.zahrada-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Radim Pavlů - Majitel

Mobil: +420 602 160 159
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.