• Detail firmy

Dřevokomplet B+H, s.r.o.

Základní popis

Jsme projekčně - realizační firma, zabýváme se stavbou rodinných domů - dřevostaveb a zděných staveb. Specializujeme se především na nízkoenergické a pasivní stavby. Dodáváme veškeré truhlářské prvky vlastní produkce - okna, dveře, schodiště.

Adresa

Sedlčany-Třebnice 1
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27590682
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jsme projekčně - realizační firma

zabýváme se stavbou rodinných domů - dřevostaveb a zděných staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: 606 252 540
Mobil: 608 520 194
E-mail: info@drevokompletbh.cz
WWW: www.drevokompletbh.cz

Kontaktní osoba

ing. Pavel Bláha - Jednatel

Mobil: +420 606 252 540
E-mail: blaha@drevokompletbh.cz

Jiří DiS Hlavín - Jednatel

Mobil: +420 608 520 194
E-mail: hlavin@drevokompletbh.cz
Další firmy v oboru

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.