• Detail firmy

DŘEVOINTEXT, s.r.o.

Základní popis

Realizace interiérů i exteriérů ze dřeva. Prodej a montáž podlah, dveří, schodišť, saun. Nabídka venkovních teras, zahradních domků, altánů a pergol.

Adresa

Pražská 1808
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24771694

Výrobky, činnosti

Montáž podlah, dveří, schodišť

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 531 557
E-mail: info@drevointext.cz
WWW: www.drevointext.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Vodička - Jednatel

Mobil: +420 737 580 609
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!