• Detail firmy

DŘEVO-UHLÍ J+S s.r.o.

Základní popis

Kvalitní suché uhlí z kryté haly: černé, hnědé, koks, brikety Rekord a RUF. Uhlí: Most, Bílina, Ledvice, OKD. Palivové dřevo upravené, nařezané a naštípané. Palivové dříví tvrdé: buk, dub, habr, jasan, měkké: smrk, lípa, krbové: bříza.

Adresa

Jerlochovice 120
742 45 Fulnek

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28595840
DIČ:  CZ28595840

Výrobky, činnosti

Palivové dřevo

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 871 377
E-mail: nasedrevo@email.cz
E-mail: info@drevouhli.cz
WWW: www.drevouhli.cz

Kontaktní osoba

Janeta Cendelínová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.

Polské uhlí, a.s.

Specializujeme se na prodej a nákup černého koksovatelného a energetického uhlí, tříděného uhlí i energetického prachu vyprodukovaného v Polsku. Zajišťujeme prodej certifikovaných pryžových výrobků - kanálové mříže pryžové, bezpečnostní prvky pryžové, gumové obaly, podklady do stájí apod.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.