Dřevěný nábytek Šafr

Základní popis

Internetový a kamenný obchod specializující se na výrobky ze dřeva.Jelikož odebíráme přímo od výrobce můžeme vám nabídnou tu nejlepší cenu.Krátké dodací lhůty,100% kvalita..To je naše heslo.

Adresa

Dlouhá 166
293 01 Čejetičky

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76431053

Výrobky, činnosti

Prodej dřevěných výrobků.

Nabídka postelí, matrací, komod a bytových doplňků.

Další firmy v oboru

HK CENTRUM – Antonín Kratochvíl

Dodáváme kvalitní interiérové i exteriérové dveře, zárubně a dveřní kování od firmy Porta Doors a plastová i dřevěná okna (eurookna) a plastové dveře společnosti PKS okna v regionu Benešov. Zabezpečte sebe i svůj majetek kvalitními dveřmi a okny od nás! Těšíme se na vás v naší vzorkovně ve Vlašimi, Blanická 1861. Zavolejte nám, určitě si vyberete!

easyfair s.r.o.

Naše firma se zabývá výstavbou veletržních expozic na klíč. Pomůžeme Vám s řešením Vašeho interiéru či prodejny, zajistíme nábytek na míru, firemní světelná loga a nápisy. Máme za sebou stovky úspěšných realizací doma i v zahraničí. Kontaktujte skutečné odborníky v oboru, náš tým se těší na spolupráci s Vámi.

MIVIS-CZ s.r.o.

Zabýváme se komplexní veletržní a výstavní činností, zajišťujeme návrhy a realizace interiérů i exteriérů výstavních prostor. Zabezpečujeme pronájem výstavného vybavení, výčepního zařízení, multimediálního zařízení, TV, ozvučení, DVD, kopírek neb faxů. Poskytujeme expoziční poradenství.