• Detail firmy

DREAM HAIR - prodlužování vlasů

Základní popis

Nabízíme profesionální prodlužování vlasů, krásné dlouhé vlasy za výhodné ceny! Kvalitní luxusní materiál od zahraničních dodavatelů! Ukázky mé práce a veškeré informace naleznete na webových stránkách.

Adresa

Rybník 251
560 02 Česká Třebová

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88266346
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodlužování vlasů.

Kontaktní údaje

E-mail: veronika.beran@seznam.cz
WWW: www.dreamhair.cz

Kontaktní osoba

Veronika Beranová

Mobil: +420 605 758 279
E-mail: veronika.beran@seznam.cz
Další firmy v oboru

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.