• Detail firmy

DRDLÍČEK STANISLAV

Základní popis

Provádíme Tesařské.Pokrývačské a Klempířské práce.montáž dřevostaveb,pergol,krytých stání.pokládka plovoucích podlah.zednické práce.Zajištujeme sádrokartonářské,malířské a stolařské práce.

Adresa

Zahradní 1157
686 06 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64435491

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Kontaktní údaje

E-mail: s.drdlicek@seznam.cz
WWW: www.drdlicek.webnode.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Drlíček - Jednatel

Telefon: 776 795 171
E-mail: s.drdlicek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy