• Detail firmy

Drahomíra Jelínková

Základní popis

Prodej italské přírodní kosmetiky Dr.Taffi k péči o pleť, pokožku a vlasy, dekorativní kosmetiky a drobných dárků.

Adresa

Zdětín 97
294 71 Zdětín

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48560367
DIČ:  CZ5661260033

Výrobky, činnosti

Kosmetika

Péče o pleť, tělo a vlasy v souladu s přírodou. Produkty certifikované přírodní kosmetiky bez použití chemie, parabenů, silikonů, akrylátů a zvířecích složek.

Kontaktní údaje

E-mail: jelinkova-drahomira@seznam.cz
WWW: drahomirajelinkova.cz

Kontaktní osoba

Drahomíra Jelínková - Majitel

Mobil: +420 724 306 054
E-mail: jelinkova-drahomira@seznam.cz
Další firmy v oboru

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.