• Detail firmy

Dragan Milojevič

Základní popis

Společnost se zabývá natáčením svateb, reklamních a propagačních filmů, konferencí, videoklipů a koncertů. Provádění přepisu formátu.

Adresa

Jana Masaryka 312/46
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67747264
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- komplexní výroba videopořadů od jejich natočení, přes střih, ozvučení (vč. event. dodatečného komentáře), až po authoring výsledného DVD (na přání i Blue-ray v HD rozlišení), grafické návrhy obalů a nosičů, potisk CD i DVD.

Kontaktní osoba

Dragan Milojevič - Majitel

Další firmy v oboru

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.