• Detail firmy

DR TRADE s.r.o.

Základní popis

Levná doprava Vašich nákupů z německých internetových obchodů.

Adresa

Řepice 138
386 01 Řepice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28102011
DIČ:  CZ28102011

Výrobky, činnosti

Doprava zboží z německých internetových obchodů

Kontaktní údaje

E-mail: michalzeman88@seznam.cz
WWW: www.d-depot.cz

Kontaktní osoba

Michal Zeman - Majitel

Mobil: +420 728 540 241
E-mail: michalzeman88@seznam.cz

David Brož - Jednatel

Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.