• Detail firmy

Dr. Ing. Jiří Staněk

Základní popis

Pořádáme daňová, legislativní a manažerská školení pro veřejnou správu i firemní klienty. Nabízíme pronájem přednáškového sálu a učeben.

Adresa

Zátiší 476/12
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62289489

Výrobky, činnosti

Školení

Nabízíme daňová, legislativní a manažerská školení, rekvalifikace, účetní a ekonomické poradenství pro firmy i veřejnost.

Kontaktní údaje

E-mail: dr.stanek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ing.Staněk - Majitel

Mobil: +420 602 707 481
E-mail: dr.stanek@seznam.cz
WWW: www.drstanek.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.