• Detail firmy

Dr. Ferdinand VORÁČEK

Základní popis

Restaurování a opravy starožitného nábytku, řezby, intarzie, politury. Veškeré práce se dřevem (soustružení, frézování, dýhování) - výroba replik.

Adresa

U záběhlického zámku 81/2
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47626887
  • Služby

Výrobky, činnosti

Restaurování a opravy

starožitného nábytku, řezby, intarzie, politury. Veškeré práce se dřevem (soustružení, frézování, dýhování) - výroba replik.

Kontaktní údaje

E-mail: voracek@gesp.cz

Kontaktní osoba

Dr. Ferdinand VORÁČEK - Majitel

Telefon: 272 763 070
Mobil: 604 994 516
E-mail: voracek@gesp.cz
Další firmy v oboru

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.