• Detail firmy

DPS design s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž napínaných podhledů DPS® na území ČR a SR.

Adresa

Dřevčice 205
250 01 Dřevčice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25886878
DIČ:  CZ25886878
Rok založení:  2001
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Napínané podhledy

Dle Vašich požadavků a přání zhotovíme napínaný podhled v jakémkoli insteriéru v rekordně krátkém čase. Na výběr je přes 100 odstínů v 7 provedeních.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 611 251
Mobil: +420 606 788 801
E-mail: studio205@stropdps.cz
WWW: www.stropdps.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Bílý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!