• Detail firmy

DP - OKNA

Základní popis

Zabýváme se prodejem a montáží plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří, dále interiérových dveří, stínící techniky a bytových doplňků. Oblast působení: Vsetín,Zlín,Ostrava,Brno,Olomouc,Nový Jičín,Frýdek Místek,Prostějov. Po domluvě kdekoliv.

Adresa

Dolní Jasenka 773
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87502691
DIČ:  CZ9210186238
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plastová okna a dveře

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 726 634
E-mail: info@dp-okna.cz
WWW: www.dp-okna.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hřib - Majitel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.