• Detail firmy

DOZETR, s.r.o.

Základní popis

Návrhy a výroba kuchyňských linek, vybavení kanceláří, obchodů, restaurací a zahrad na míru. Demontáž a odvoz starého nábytku.

Adresa

Mlýnská 66
667 01 Vojkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28323220

Výrobky, činnosti

vybavení kanceláří, obchodů, restaurací.

Návrhy a výroba kuchyňských linek, vybavení kanceláří, obchodů, restaurací a zahrad na míru. Demontáž a odvoz starého nábytku.

Kontaktní údaje

E-mail: dozetr@email.cz

Kontaktní osoba

Dana Dvořáková - Jednatel

Mobil: +420 728 918 907
Další firmy v oboru

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.